Dveře Aliplast Superial

  Hliníkové dveře Aliplast Superial jsou výborným řešením pro novostavby a rekonstrukce domů jakéhokoli typu. Vchodové hliníkové dveře jsou odolné vůči vlivům počasí a bezúdržbové. Tvoří zároveň bezpečný a pohodlný vstup do rodinných a bytových domů nebo provozních budov. Profilový systém Superial vám umožní uspokojit vaše požadavky na exkluzivní design a zároveň dosáhnout požadované zátěžové a tepelně izolační vlastnosti.

  Ideální řešení pro komerční a objektovou výstavbu, kde jsou na vchodové dveře kladeny vysoké nároky na trvanlivost při častém otevírání.

  Design vchodových dveří ovlivňuje hlavně výběr dekorační výplně. Pro hliníkové dveře Superial je v nabídce široká škála standardních vsazených výplní HPL. Hliníkové vstupní dveře nabízíme v široké škále mnoha barevných variant provedení s ozdobnou výplní nebo bez (konstrukční).

  Široká škála 40 dekorů laminačních fólií vám dává obrovské množství designových možností, ať už pro moderní  nebo klasicky vypadající dům. Řešení hliníkových dvěří Superial vždy odpovídá konkrétním požadavkům zákazníka i architektonickému řešení stavby při zachování maximální kvality, funkčnosti a estetičnosti.

  Hliníkové vchodové dveře Aliplast Superial osazujeme bezpečnostní zamykací vložkou FAB, společně s dalšími prvky napomáhá ke zvýšení bezpečnosti. k vložce dostanete identifikační kartu sloužící jako doklad při výrobě kopií klíče v servisních střediscích.

  Varianty provedení:

  • Standartní – viditelné křídlo dveří
  • S překryvnou výplní – výplň překrývá pohledově křídlo jímž tvoří exkluzivní vzhled dveří
  superial-dvere

  Barevné varianty

  Tepelná izolace

  Systém Superial má výborně tepelně izolační vlastnosti díky přerušenému tepelnému mostu o šířce 34 mm, vypěněním izolační pěnou v oblasti pod izolačním sklem a zasklení izolačním trojsklem. Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel se postarají o šetření nákladů na vaše bydlení.

   

  Stavební rozměry

  Moderní architektura klade stále vyšší nároky na velikost prosklení. Samotná hliníková konstrukce umožňuje vyrobit i tyto typy oken. Systém je stabilní i při použití těžkého izolačního trojskla. Díky těmto řešením je možné dopřát vám tak více slunce a pohody ve vašem domě. Hliníkové dveře poskytují řešení i tam, kde jiné materiály nestačí.

   

  Komfort a bezpečnost

  Vaše bezpečnost je pro nás prvořadá a proto do vchodových bezpečnostních dveří Superial montujeme kvalitní kování a zámky G-U Secury Automatic i FAB. V základní výbavě obsahují dveře Superial 3 uzavírací body a standardní dvojkrídelkové dveřní závěsy, které se však mohou vyměnit za elegantní skryté.

   

  Vybrané realizace

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)