Předělení vniřních prostor

  Předělení vnitřních prostor realizujeme především z hliníkových profilů Aliplast Econoline, které jsou určené pro interiérovou zástavbu. Předělení vnitřních prostor je možné realizovat i z levnějších plastových profilů Inoutic Prestige.

  Aliplast Econoline je hliníkový systém oken a dveří bez přerušeného tepelného mostu pro projekci vnitřních konstrukcí v bytových domech, školách, administračních budovách.

  Ze systému Econoline lze zhotovit různé druhy pevných dělících příček a přepážek, tak s okny a panelovými dveřmi.  Systém je charakteristický množstvím proměn, díky použití nepřeberné škály dekoračních panelů.

  Econoline je dostupný v mnoha modifikacích a profilacích. Konstrukce vyrobené z hliníkového systému zaručují potřebnou estetiku a konstrukční pevnost. Šířka profilů 51 mm. Možnosti zasklení o tloušťce od 3 mm do 37 mm. Zasklívací lišty jsou v provedení obdélníkové nebo oblé.

  Systém Aliplast Econoline umožňuje použití nejen klasických čelních závěsů, ale také závěsů do drážky. Panelové dveře ze systému Econoline kouřotěsné jsou v souladu s ČSN-EN 13501-2+A1:2010).

  Veliké možnosti barevného provedení (lakování, eloxování) profilů dle palety RAL.

  Barevné varianty

  barvy-ral-hlinik

  Vybrané realizace

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)