Parapetní desky

  Parapety svým vzhledem a možností barev výrazně ovlivňují design interiéru a exteriéru. Jejich hlavní funkcí je estetické ukončení zdiva. K plné spokojenosti zákazníků nabízíme prověřené, vysoce kvalitní vnější a vnitřní parapety z kvalitních materiálů. Velké množství druhů a vzorů, které umožňují dekorativně doladit jakékoli prostředí. Parapety vyhovují všem normám a splňují náročné technické parametry.

  Vnitřní parapety

  Vnitřní parapety jsou nedílnou součástí každého okna v interiéru. Nejenom že vhodně zvolenými parapety zkrášlíte svůj domov, ale oceníte i jejich praktičnost. Dobře poslouží jako podstavec pro květináče a dekorace. Interiérové parapety jsou barevně i tvarově stálé a výborně odolávají mechanickému poškození.

  Venkovní parapety

  Venkovní hliníkové parapety chrání fasádu před zatékáním a esteticky dotváří dojem z celého domu. Hliníkové parapety poskytují vynikající ochranu proti povětrnostním vlivům pro stěny a zateplovací systémy. V oblasti oken a dveří a také se podílejí na celkovém estetickém doladění fasád a obkladů stěn. Venkovní parapety se od sebe liší použitým materiálem, způsobem zpracování a tloušťkou použitého materiálu. Dekor parapetů si můžete vybrat ze široké škály z našeho vzorníku RAL.

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)