Dveře Inoutic Eforte

  Díky tepelně izolačním vlastnostem a konstrukci jsou plastové dveře Eforte ideální volbou pro pasivní, ale i standardní rodinné domy. Pasivní domy jsou dnes prioritou číslo jedna. Proto architekti kladou stále větší důraz na to, aby okna splňovala požadavky na exkluzivní design spojený s efektivním snižováním nákladů na bydlení.

  Design vchodových dveří ovlivňuje hlavně výběr dekorační výplně. Pro dveře Eforte je v nabídce široká škála standardních vsazených výplní HPL a pro nejnáročnější zákazníky rovněž exkluzivní výplně s překrytým křídlem GFK. Široká škála 40 dekorů laminačních fólií vám dává obrovské množství designových možností pro moderní nebo klasicky vypadající dům.

  Zákazníkům, kteří si potrpí na ještě exkluzivnější design, nabízíme jedinečné šedé jádro Titanium Plus, hliníkové opláštění AluClip nebo dveřní výplně s překrytým křídlem. Exkluzivním designovým prvkem u dveřních výplní jsou inovativní výplně s jednostranným překrytím křídla. Předsazené výplně překrývají z exteriérové strany dveřní křídlo, čímž dodávají dveřím výraznější estetický vzhled.

  Vysoce kvalitní kování spolu s bezpečnostním sklem se postará o vaši bezpečnost, přičemž díky vlastnostem zvukově izolačních skel zabezpečíme váš 100% komfort.

  Varianty provedení:

  • Standartní – viditelné křídlo dveří
  • S překryvnou výplní – výplň překrývá pohledově křídlo jímž tvoří exkluzivní vzhled dveří

  Barevné varianty

  Tepelná izolace

  Plastové dveře Eforte jsou konstruovány tak, splňovaly ty nejvyšší nároky na tepelnou izolaci domu. Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel a dveřních výplní se postará nejen o pohodu během chladných dní, ale i o šetření nákladů na vaše bydlení. Eforte je tou nejlepší volbou nejen pro pasivní, ale i pro standardní rodinné domy.

   

  Stavební rozměry

  Moderní architektura klade stále vyšší nároky na maximální rozměry vchodových dveří, inovativní konstrukce Eforte nám to umožňuje splnit. Díky stavební hloubce 84 mm je systém velmi stabilní, navíc se statickou podporou dveřních výplní se zpevněným jádrem jsme schopni vyrobit dveře ještě větších rozměrů než se standardními výplněmi a dopřát vám tak větší prostor pro uvítání návštěv.

   

  Komfort a bezpečnost

  Vaše bezpečnost je pro nás prvořadá a proto do vchodových bezpečnostních dveří Eforte montujeme kování a zámky G-U Secury Automatic, Maco Protect G-TS, Z-TS a FAB. V základní výbavě obsahují 3 uzavírací body a je možné je doplnit o přídavný zámek nebo magnetický čep pro kontrolu uzavírání. Funkčnost a design dveří doplňují válcové závěsy Dr. Hahn.

   

  Vybrané realizace

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)