Dveře Inoutic Prestige

  Plastové dveře Inautic Prestige jsou výborným řešením pro novostavby a rekonstrukce domů jakéhokoli typu. Vchodové dveře jsou odolné vůči vlivům počasí a bezúdržbové. Tvoří zároveň bezpečný a pohodlný vstup do rodinných a bytových domů nebo provozních budov.

  Design vchodových platových dveří ovlivňuje hlavně výběr dekorační výplně. Pro dveře Prestige je v nabídce široká škála standardních vsazených výplní HPL. Plastové vstupní dveře nabízíme v široké škále mnoha barevných variant provedení s ozdobnou výplní nebo bez (konstrukční).  Mohou být tvarově velmi rozmanité a mohou být i v provedení se skrytým rámem dveřního křídla, s tzv. překryvnou výplní.

  Široká škála 40 dekorů laminačních fólií vám dává obrovské množství designových možností, ať u ž pro moderní  nebo klasicky vypadající dům.  Řešení platových dvěří vždy vždy odpovídá konkrétním požadavkům zákazníka i architektonickému řešení stavby při zachování maximální kvality, funkčnosti a estetičnosti.

  Plastové vchodové dveře osazujeme bezpečnostní zamykací vložkou FAB, společně s dalšími prvky napomáhá ke zvýšení bezpečnosti. K vložce dostanete identifikační kartu sloužící jako doklad při výrobě kopií klíče v servisních střediscích.

  Barevné varianty

  Tepelná izolace

  Plastové dveře Prestige jsou konstruovány tak, splňovaly ty nejvyšší nároky na tepelnou izolaci domu. Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel a dveřních výplní se postará nejen o pohodu během chladných dní, ale i o šetření nákladů na vaše bydlení. Prestige je tou nejlepší volbou nejen pro pasivní, ale i pro standardní rodinné domy.

   

  Stavební rozměry

  Moderní architektura klade stále vyšší nároky na maximální rozměry vchodových dveří, inovativní konstrukce Prestige nám to umožňuje splnit. Díky stavební hloubce 76 mm je systém velmi stabilní, navíc se statickou podporou dveřních výplní se zpevněným jádrem jsme schopni vyrobit dveře ještě větších rozměrů než se standardními výplněmi a dopřát vám tak větší prostor pro uvítání návštěv.

   

  Komfort a bezpečnost

  Vaše bezpečnost je pro nás prvořadá a proto do vchodových bezpečnostních dveří Eforte montujeme kování a zámky G-U Secury Automatic, Maco Protect G-TS, Z-TS a FAB. V základní výbavě obsahují 3 uzavírací body a je možné je doplnit o přídavný zámek nebo magnetický čep pro kontrolu uzavírání. Funkčnost a  design dveří doplňují válcové závěsy Dr. Hahn.

   

  Vybrané realizace

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)