Dveřní plisse sítě TYP 3

  Varianta s jedním středovým profilem

  Plisované dveřní sítě jsou díky své inovativní konstrukci ideálním řešením ochrany proti hmyzu v oknech a dveřích při dodržení minimálních nutných montážních a manipulačních prostor.

  Řešení zasíťování oken a dveří prostřednictvím plisse sítě TYP3 je vhodné jako kombinace s dalšími prvky stínící techniky. Například u rámů dveří a oken osazených předokenními nebo podomítkovými roletami či venkovními žaluziemi. Především z důvodu úzkoprofilového návrhu rámu i ostatních součástí plisovaných sítí.

  Plisované sítě jsou ovládány prostým posuvem středního profilu. Dochází tak k rozvinu síťoviny po nosných polyamidových vláknech, vetkaných ve stanovených roztečích uvnitř síťoviny. Tato vlákna zabezpečují neustálé napnutí síťoviny a její statickou stabilitu ve všech polohách. I ve vertikálním směru otevírání sítě. Vlákna jsou vybavena funkcí autonomního napínání, díky čemuž nedochází k nechtěnému prověšení síťoviny v důsledku standardních povětrnostních a klimatických vlivů.

  Standardně jsou plisované dveřní a okenní sítě dodávány ve verzi symetrického rámu s vysokým prahem (35mm výška), kterou lze namontovat i na místa bez spodní opory rámu a asymetrického rámu s nízkým prahem (11 mm výška). Vhodné pro zasíťování úzkoprofilových rámů oken a dveří, bezbariérových vstupů apod.

  Plisované dveřní a okenní sítě jsou standardně montovány prostřednictvím TEX šroubů přímo na rám okna / dveří. Kvůli vyvložkování nelze montovat TYP3 do ostění. Jedině s použitím plechových úchytů.

  Možnosti provedení

  Maximální “doporučená“ šířka pro jednostranné stahování: 1600 mm

  Oboustranné stahování u této varianty nelze vyrobit. Pro oboustranné stahování zvolte TYP 2.

  Barevné provedení rámu

  Barevné provedení síťoviny

  Vybrané realizace

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)