Eurookna 68

  Třívrstvá lamela, 2 těsnění, dvojsklo

  V našem sortimentu eurookna 68 představují základní řešení, které svými parametry odpovídá nárokům na moderní úsporné bydlení. Svými vlastnostmi se dřevěná okna 68 hodí kromě rodinných domů i pro bytové domy a průmyslové objekty. To je dáno nejen jejich technickou stránkou, ale i snadnou údržbou a dlouhou životností, kterou zajišťuje impregnační a vrchní nátěr.

  Eurookna jsou vyráběna o stavební hloubce 68 mm a se dvěma těsněními. Jsou složena z třívrstvého lepeného hranolu zaručujícího perfektní tvarovou stálost. Dřevěný rám je osazen izolačním dvojsklem, které svou kvalitou a využití středového a přídavného těsnění z materiálu TPE dosahuje výborných zvukově a tepelně izolačních parametrů. Zvuková izolace je až 37 dB a tepelný prostup Uw 1,1 – 1,2 W/m2. Dřevěné okno 68 je osazeno celoobvodovým kováním SIEGENIA TITAN AF.

  Dřevěná okna 68 nabízíme ve třech základních provedeních smrk, dub nebo meranti.

  eurookno68

  Barevné varianty

  Technické parametry

  Dřevěná okna 68 splňují požadavky na tepelnou izolaci. Se součinitelem prostupu tepla rámem Uw (1,1 – 1,2 W/m2K) a možností zasklení 68 mm snižují spotřebu energií v celém domě.

  Díky kvalitnímu těsnění izolují okna s našimi profily stejně dobře i po dlouhé době.

   

  Druhy zasklení

  Z celé plochy okna je právě skleněná výplň tou naprosto nejdůležitější částí. Volba správného zasklení je tak stěžejní nejen z hlediska úspor energie, ale také estetického, akustického a bezpečnostního.

  Zasklení oken je prováděno izolačním dvojsklem anebo trojsklem s možností výběru z hlediska vybraných parametrů.

   

  Kování

  Eurookna jsou osazeny moderním kováním, které zajišťuje lehkou a jednoduchou manipulaci, ale také bezpečnost.  K dřevěným oknům standardně montujeme kování SIEGENIA TITAN AF s OS pojistkou a okenní klikou. V základní ceně tak dostáváte nejmodernější řešení kování s mikroventilací a případně s bezpečnostními body, které oceníte nejen při manipulaci, ale i při zajištění objektu před násilným vniknutím.

   

  Vybrané realizace

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)