Eurookna 78

  Třívrstvá lamela, 2 těsnění, dvojsklo

  Dřevěná okna 78 jsou vyrobena z třívrstvého lepeného hranolu, který zaručuje výbornou tvarovou stálost. Vyplnění otvorů ve zdi prostřednictvím eurookna 78 představuje díky tepelné (1,1 – 1,2 W/m2.K) a zvukové (až 41 dB) izolaci tradiční řešení vhodné pro rodinné i bytové domy  včetně průmyslových objektů. Dřevěná okna 78 jsou svoji konstrukcí ideální pro využití do objektů, které vyžadují vyšší zvukový útlum.

  Eurookna 78 jsou vybavena izolačním dvojsklem a celoobvodovým kováním SIEGENIA TITAN AF.  Okna o stavební hloubce 78 mm mají ekologickou a lidskému zdraví zcela nezávadnou povrchovou úpravu. Jedná se o vodou ředitelné lazurovací laky v silnovrstvém i tenkovrstvém provedení, které zajišťují snadnou údržbu, dlouhou životnost a odolnost před nepříznivými okolními vlivy.

  Vybírat si můžete dřevěná okna ze smrku, dubu nebo exotického dřeva meranti.

  eurookno78

  Barevné varianty

  Technické parametry

  Dřevěná okna 78 splňují požadavky na tepelnou izolaci. Se součinitelem prostupu tepla rámem 1,1 – 1,2 W/m2K a možností zasklení 78 mm snižují spotřebu energií v celém domě.

  Díky kvalitnímu těsnění izolují okna s našimi profily stejně dobře i po dlouhé době.

   

  Druhy zasklení

  Z celé plochy okna je právě skleněná výplň tou naprosto nejdůležitější částí. Volba správného zasklení je tak stěžejní nejen z hlediska úspor energie, ale také estetického, akustického a bezpečnostního.

  Zasklení oken je prováděno izolačním dvojsklem anebo trojsklem s možností výběru z hlediska vybraných parametrů.

   

  Kování

  Eurookna jsou osazeny moderním kováním, které zajišťuje lehkou a jednoduchou manipulaci, ale také bezpečnost. K dřevěným oknům standardně montujeme kování SIEGENIA TITAN AF s OS pojistkou a okenní klikou. V základní ceně tak dostáváte nejmodernější řešení kování s mikroventilací a případně s bezpečnostními body, které oceníte nejen při manipulaci, ale i při zajištění objektu před násilným vniknutím.

   

  Vybrané realizace

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)