Eurookna 88

  Čtyřvrstvá lamela, 2 těsnění, trojsklo

  Dřevěná okna 88 jsou o stavební hloubce 88 mm a patří v našem sortimentu eurooken k tomu nejlepšímu. Eurookna jsou vhodná do bytovýchrodinných domů a průmyslových staveb. Vyznačují se výbornými izolačními vlastnostmi a atraktivním designem.

  Pokud jste příznivci tradičních materiálů a přitom toužíte po moderním výrobku s těmi nejlepšími parametry, pak jsou právě tato eurookna tou správnou volbou. S tepelným prostupem Uw (0,77 – 0,86 W/m2K) a zvukovou izolací až 44 dB navíc představují vhodné řešení i pro pasivní domy na které můžete čerpat dotaci z programu Nová zelená úsporám.

  Vybírat můžete eurookna ze smrkového anebo dubového dřeva. V naší nabídce naleznete i provedení z exotické dřeviny meranti. Ať už sáhnete po jakékoliv z těchto variant, budete překvapení životností a snadnou údržbou, kterou zajišťuje odolná povrchová úprava oken.

  eurookno88

  Barevné varianty

  Technické parametry

  Dřevěná okna 88 splňují náročné požadavky na tepelnou izolaci. Se součinitelem prostupu tepla rámem 0,77 – 0,86 W/m2K a možností zasklení až 88 mm snižují spotřebu energií v celém domě.

  Díky kvalitnímu těsnění izolují okna s našimi profily stejně dobře i po dlouhé době.

   

  Druhy zasklení

  Z celé plochy okna je právě skleněná výplň tou naprosto nejdůležitější částí. Volba správného zasklení je tak stěžejní nejen z hlediska úspor energie, ale také estetického, akustického a bezpečnostního.

  Zasklení oken je prováděno izolačním dvojsklem anebo trojsklem s možností výběru z hlediska vybraných parametrů.

   

  Kování

  Eurookna jsou osazeny moderním kováním, které zajišťuje lehkou a jednoduchou manipulaci, ale také bezpečnost. K dřevěným oknům standardně montujeme kování SIEGENIA TITAN AF s OS pojistkou a okenní klikou. V základní ceně tak dostáváte nejmodernější řešení kování s mikroventilací a případně s bezpečnostními body, které oceníte nejen při manipulaci, ale i při zajištění objektu před násilným vniknutím.

   

  Vybrané realizace

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)