Okna Aliplast Superial

  3 komory, standatní profil, dvojsklo

  Hliníková okna Aliplast z profilového systému Superial vám umožní uspokojit vaše požadavky na exkluzivní design a zároveň dosáhnout požadované tepelně izolační vlastnosti pro výstavbu a rekonstrukce budov vyšší třídy.  Superial je díky svým statickým, ale i izolačním vlastnostem výbornou volbou pro objektovou výstavbu, výklady obchodů, atd.

  Vhodné řešení pro výstavby a rekonstrukce staveb bytových domů a administrativních budov, kde současné stavební řešení nevyžaduje ty nejvyšší tepelně izolační standardy. Konstrukce hliníkových systémů umožňuje řešit větší prosklení, což je ve velké míře zvýhodňuje při moderních designových řešeních.

  Design profilových systémů Superial je jednoduchý, moderní a hlavně všechny profilové rady mají stejný tvar rámu a křídla. To umožňuje vzájemně je kombinovat bez toho, aby byl na první pohled viditelný nějaký rozdíl. Široká barevná škála vzorníku RAL a 40 dekorů laminačních fólií dává obrovské množství designových možností, ať už pro moderně nebo klasicky vypadající dům.

  okno-superial

  Barevné varianty

  Tepelná izolace

  Systém Superial má výborné tepelně izolační vlastnosti díky přerušenému tepelnému mostu o šířce 34 mm, vypěněním izolační pěnou v oblasti pod izolačním sklem a zasklení izolačním dvojsklem. Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel se postarají o šetření nákladů na vytápění.

   

  Stavební rozměry

  Moderní architektura klade stále vyšší nároky na velikost prosklení. Samotná hliníková konstrukce umožňuje vyrobit i tyto typy oken. Systém je stabilní i při použití těžkého izolačního dvojskla. Díky těmto řešením je možné dopřát vám tak více slunce a pohody ve vašem domě. Hliníkové okna poskytují řešení i tam, kde jiné materiály nestačí.

   

  rozmery-superial

  Komfort a bezpečnost

  Komfort a spolehlivost ovládání vašeho okna zajišťuje kvalitní kování GU-Unijet CC. Lehký chod kování je zabezpečen pomocí inteligentních automatických čepů. Pro zvýšení bezpečnosti je možné použít různé typy uzavíracích protikusů a bezpečnostní hřibové čepy. Taktéž je možné okna doplnit o bezpečnostní skla.

   

  Vybrané realizace

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)