Plastové okno 88MD

  Rovné křídlo, 3 těsnění, trojsklo

  Plastová okna dodáváme z plastového profilu Kömmerling, který má vestavnou hloubkou 88 mm. Tento okenní systém dosahuje jedinečné hodnoty součinitele prostupu tepla Uf. Výborně se hodí pro stavbu nebo rekonstrukci pasivních a nízkoenergetických domů. Výhodou tohoto řešení je, kromě jiného, možnost čerpání dotace v rámci programu Nová zelená úsporám.

  Profil Kömmerling ukazuje budoucnost v tepelně-izolačních vlastnostech. Udává trend designu a je předjezdcem v kvalitě a bezpečnosti. A díky své modularitě a inovativním upgrade technologiím i průkopníkem v individualitě.

  Tři těsnění, 7komorový systém a přítomnost trojskla dělá z plastového okna naprostou špičku v tepelně izolačních vlastnostech. Celoobvodové kování SIEGENIA TITAN AF zajistí funkčnost a bezpečnost. Hladké linie plastového profilu Kömmerling zajistí elegantní design. To vše v široké škále barevných dekorů. Ideální řešení jak pro pasivní či nízkoenergetické domy, tak i pro všechny objekty, kde chcete mít kvalitní okna.

  kommerling88

  Barevné varianty

  Technické parametry

  KÖMMERLING je 7-ti komorový systém se středovým těsněním na stavební hloubce 88 mm. Systém dosahuje ve standardním provedení vynikajících hodnot Uf od 0,95 W / m² K  pro vysoké tepelně – izolační nároky pasivních domů.

  Při výrobě těchto plastových oken využíváme vybrané plastové profily s  ekologickým jádrem.

  Druhy zasklení

  Z celé plochy okna je právě skleněná výplň tou naprosto nejdůležitější částí. Volba správného zasklení je tak stěžejní nejen z hlediska úspor energie, ale také estetického, akustického a bezpečnostního.

  Zasklení oken je prováděno izolačním dvojsklem anebo trojsklem s možností výběru z hlediska vybraných parametrů.

  Kování

  Okna jsou osazeny moderním kováním, které zajišťuje lehkou a jednoduchou manipulaci. K plastovým oknům standardně montujeme kování SIEGENIA TITAN AF s OS pojistkou a okenní klikou. Získáte tak nejmodernější řešení kování s mikroventilací a případně s bezpečnostními body, které oceníte nejen při manipulaci, ale i při zajištění objektu před násilným vniknutím.

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)