Plastové okno 76/80MD

  Rovné křídlo, 3 těsnění, trojsklo

  Okna dodáváme z plastového profilu Deceuninck ELEGANT, který má vestavnou hloubkou 76/80 mm a standardní ocelovou výztuhu. Tento okenní systém dosahuje jedinečné hodnoty součinitele prostupu tepla Uf = 0,73 – 0,90 W/m2K, díky čemuž se výborně hodí pro stavbu nebo rekonstrukci pasivních a nízkoenergetických domů.

  ELEGANT jsou 6komorové profily se zasklením až 56 mm se hodí tam, kde je úspora energie na prvním místě. Kromě dorazového a středového těsnění mají profily ELEGANT navíc přídavné těsnění křídle pod sklem. Sklo je zapuštěné do 25 mm hluboké zasklívací drážky, která brání úniku tepla a rosení oken.

  Snižte podstatně výdaje na vytápění. Investujte do plastových oken 76/80MD se stavební hloubkou 76 mm. Tři těsnění, šestikomorový systém a přítomnost trojskla dělá z plastového okna naprostou špičku v naší nabídce.

  Okna z profilu ELEGANT dodáváme ve 40 barvách a dekorech i s hliníkovým pláštěm, se kterým vypadají plastová okna jako hliníková. Jako jediní navíc dodáváme  okenní profily s šedým jádrem.

  PLASTOVÉ OKNO 7680MD-2

  Barevné varianty

  Technické parametry

  ELEGANT jsou okenní profily pro úsporné bydlení. Při použití trojskel jsou se součinitelem prostupu tepla rámem 0,73 – 0,90 W/m2K vhodné i pro pasivní domy. Výborné izolační vlastnosti mají plastová okna s profily ELEGANT díky 6komorovému systému a přídavnému těsnění. To umisťujeme přímo do křídla pod sklo, a tak zabraňujeme úniku tepla nejcitlivějším místě.

  Druhy zasklení

  Z celé plochy okna je právě skleněná výplň tou naprosto nejdůležitější částí. Volba správného zasklení je tak stěžejní nejen z hlediska úspor energie, ale také estetického, akustického a bezpečnostního.

  Zasklení oken je prováděno izolačním dvojsklem anebo trojsklem s možností výběru z hlediska vybraných parametrů.

  Kování

  Okna jsou osazeny moderním kováním, které zajišťuje lehkou a jednoduchou manipulaci. K plastovým oknům standardně montujeme kování SIEGENIA TITAN AF s OS pojistkou a okenní klikou. Získáte tak nejmodernější řešení kování s mikroventilací a případně s bezpečnostními body, které oceníte nejen při manipulaci, ale i při zajištění objektu před násilným vniknutím.

   

  Vybrané realizace

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)