Sklopně posuvné dveře

  Hliníkové sklopně posuvné dveře jsou vyráběny hliníkových okenních profilů Okna Aliplast Superial.  Od oken se liší díky posuvnému systému otvírání a sklopnou větrací polohou. Díky jedinečné konstrukci hliníkových sklopně posuvných terasových dveří si můžete dopřát harmonické spojení interiéru s přírodou.

  Exkluzivní terasové dveře si žádají jedinečný druh povrchové úpravy. Připravili jsme pro vás speciálně strukturované odstíny RAL, které jsou vhodné pro všechny druhy hliníkových profilů.  Jednoduchý a elegantní design s širokou nabídkou barevných provedení vám dává obrovské možností, jak dotvořit vizuální stránku domu.

  Výhodou specifického kování pro sklopně posuvné dveře je jednoduchá obsluha kličkou. Pro otvírání se používají dva druhy kování PSK a PAS, u nichž se křídlo pohybuje paralelně s rámem.

  U kování GU-968/200 mZ pro sklopně posuvné hliníkové dveře je nenáročná obsluha kličkou a  automatické aretování ve vychýlené poloze. Slouží jako ochrana proti odsunutí při větrání. Specifické kování zabezpečuje plynulý a komfortní chod dveří paralelně s rámem s výklopnou funkcí. Maximální hmotnost křídla je do 200 kg.

  okno-superial

  Barevné varianty

  Možnosti otevírání

   

  Jádro titanium plus

  Pro náročné zákazníky jsme všechny šedé dekory v nabídce obohatili o inovativní jádro Titanium Plus, které ještě více umocňuje dokonalost oken a dveří s povrchovou úpravou exkluzivními dekory.

   

  Strukturované barvy RAL

  Exkluzivní terasové dveře si žádají jedinečný druh povrchové úpravy. Připravili jsme pro vás speciálně strukturované odstíny RAL, které jsou vhodné pro všechny druhy hliníkových profilů.

   

  Hliníkové opláštění ALUCLIP

  Hliníkový plášť AluClip spojuje design hliníkových terasových dveří s vynikajícími vlastnostmi plastových. Při výběru povrchové úpravy si můžete vybrat z množství barevných odstínů palety RAL.

   

  Vybrané realizace

   


  Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /data/web/virtuals/205109/virtual/www/domains/plast-okna.cz/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)