Terasy Twinson Basic

  Terasy Twinson Basic jsou vyrobeny ze směsi PVC a borovicových pilin. Dokáží tak spojit odolnost PVC s přírodním vzhledem dřeva. Výsledkem je WPC kompozitová terasa, která má nosnost až 1750 kg/m2 a je odolná proti poškrábání, dřevokazným houbám i hmyzu. Díky tomu vás kromě pořizovací ceny nečekají další výdaje.

  Na terasová prkna Twinson Basic dáváme záruku 25 let.

  Terasy Twinson Basic nepotřebují složitou a drahou údržbu. Na rozdíl od teras z jiných materiálů terasa Twinson Basic nepotřebuje natírat ani mořit.

  Kompozitní nebo hliníkový (samonosný) konstrukční systém. Pomocí stavitelných sloupků snadno vyrovnáte nerovnosti. Montáž na podkladové profily Twinson nebo dřevěný základ se systémem skrytých nerezových spon. Žádné viditelné šrouby. Zakončení soklem z materiálu Twinson nebo hliníkovým profilem.

  Technické parametry

  • nosnost 1750 kg/m2
  • roztažnost 4 mm/m
  • výška prkna 26 mm
  • délka prken 2 nebo 3 m
  • délková roztažnost 4 mm na 1 m
  • palubky o šířce 140 mm (užitná šířka 146 mm)
  • rozestup podkladových hranolů 40 cm osově

  Design dřevěné terasy

  Terasová prkna Twinson Basic dodáváme ve 3 barevných odstínech inspirovaných přírodou. K nim lze zvolit zakončovací profily Twinson buď lištou v barvě terasy nebo hliníkovým profilem. Vybrat si můžete také ze dvou typů broušení prken a použít navrch buď hladkou nebo drážkovanou stranu. Obě strany jsou protiskluzové. Barva terasy se po montáži časem mírně zesvětlá. Je to důkaz, že při výrobě používáme dřevo, které jako každý přírodní materiál pracuje. Zhruba po měsíci se barva ustálí příměsi PVC.

  Výroba šetrná k přírodě

  Na výrobu terasových prken Twinson Basic je použita borovice z lesů s certifikátem PEFC. Borovicový les je rychle obnovitelný a proto je použití tohoto dřeva šetrné k přírodě. Certifikát navíc zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a testovaná na nezávadnost stejnými testy, jaké se používají na testování dětských hraček.

  pefc

  Vybrané realizace

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)