Terasy Twinson Terrace Massive Pro

  Nejnovější generace terasových systémů Twinson Terrace Massive Pro má robustní plastový povrch. Masivní palubky Terrace Massive Pro s tvrdým plastovým povrchem jsou určené pro vysokou zátěž. Palubky jsou potažené tenkou vrstvou polymeru (PVC), která dřevoplast chrání před poškrábáním a skvrnami různého původu. Terrace Masive Pro je absolutně nenáročný na údržbu. Ochranná vrstva zabraňuje pronikání skvrn do povrchu, takže je čištění velmi jednoduché.

  Přírodní barvy s autentickým charakterem dřeva se hodí k jakémukoliv stylu bydlení. Hebký a jemný povrch bez třísek a trhlin zajišťuje bezpečnou chůzi naboso. Protiskluzové provedení. Palubky odpuzují vodu. Není zapotřebí žádné natírání.

  Montáž s použitím systému skrytých otočných montážních spon. Žádné viditelné šrouby na terase. Palubky lze pokládat i bez pravého úhlu vůči podkladové konstrukci. Nabízíme 3 typy hliníkových profilů pro podkladovou konstrukci. Kompozitní nebo hliníkový (samonosný) konstrukční systém. Možná samonosná konstrukce pro plovoucí pokládky. Ukončovací profil není nezbytně nutný.

  Technické parametry

  • nosnost 1750 kg/m2
  • roztažnost 1,5 – 2 mm/m
  • šířka 140 mm (užitná šířka 144,5 mm)
  • šířka spár 4,5 mm
  • 4x různé přírodní barvy
  • 2x různé povrchy se vzhledem dřeva (strukturovaný, rýhovaný)
  • palubky v délkách 4, 4,5, 5 a 6 m
  • nastavitelné patky (35215 mm)
  • vzdálenost podkladových profilů 50 cm

  Čtyři fascinující barvy se vzhledem přírodního tvrdého dřeva

  Čtyři přírodní barevné odstíny nevyblednou ani po letech. Přirozený vzhled dřeva je podpořen vzorováním, které imituje kresbu dřeva a plynulým barevným přechodem u dvou barevných odstínů hnědého antického dubu a kouřově šedého dubu. Vzhled obou barevných odstínů s barevným přechodem se nepravidelně mění pro dosažení maximálně přirozeného výsledného vzhledu. Každá palubka je díky tomu unikátní.

  Čištění a údržba

  U opláštěných palubek Twinson Terrace Massive Pro je čištění ještě snadnější. Zcela dostačující je základní čištění dvakrát ročně čistou vodou nebo jemným mýdlovým roztokem a měkkým kartáčem. Nepoužívejte abrazivní čisticí, prostředky s acetonem ani nadměrné kartáčování. Vedlo by to k oblýskání povrchu. Skvrny od kečupu nebo podobné skvrny byste měli odstranit do 24 hodin. Použijte k tomu také vodu nebo jemný mýdlový roztok.

  Terasy Terrace Massive Pro2

  Velmi snadná montáž

  Systém Terrace Massive Pro lze rychle a snadno namontovat pomocí systému neviditelných klipů. K dispozici jsou různé nosné konstrukce z hliníku a materiálu Twinson s odpovídajícím příslušenstvím. S nízkou celkovou stavební výškou pouze 36 mm je systém optimální také pro sanaci balkonů a teras. Pro plovoucí konstrukce střešních teras jsou možné stavební výšky od 70 mm.

  Terasy Terrace Massive Pro3

  LED světelné akcenty

  Velmi kvalitní LED spoty s nerezovou objímkou rozzáří terasu nebo zahradní cestičku i za tmy. K dispozici je pět praktických montážních sad.

  Výroba šetrná k přírodě

  Na výrobu terasových prken Twinson Terrace Massive Pro je použita borovice z lesů s certifikátem PEFC. Borovicový les je rychle obnovitelný a proto je použití tohoto dřeva šetrné k přírodě. Certifikát navíc zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a testovaná na nezávadnost stejnými testy, jaké se používají na testování dětských hraček.

  pefc

  Vybrané realizace

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)