Terasy Twinson Terrace

  Twinson Terrace jsou dutá terasová prkna vyrobená z borovicových pilin a PVC s nosností až 1400kg/m2. Prkna Twinson Terrace jsou mnohonásobně odolnější než dřevo zejména proti dřevokazným houbám, hmyzu a vlhkosti.

  Za odolnost terasy ručíme zárukou 25 let.

  Kompozitní nebo hliníkový (samonosný) konstrukční systém. Terasu Twinson Terrace s hliníkovou konstrukcí můžete položit na jakýkoliv podklad.

  Pomocí stavitelných sloupků snadno vyrovnáte nerovnosti. Se samonosnou konstrukcí je tato terasa ideální i na střechu, kde je nutné brát ohledy na hydroizolaci.

  S plastovými sponkami je navíc terasa rychle složená. Sponky se nemusí vrtat. Stačí je zacvaknout do konstrukce a celou terasu zajistit šrouby na okrajích. Montáž systémem skrytých spon. Žádné viditelné šrouby.

  Technické parametry

  • nosnost 1400 kg/m2
  • roztažnost 2 mm/m
  • rozestup podkladových hranolů 50 cm osově
  • výška prkna 28 mm
  • 7 komorový systém
  • 2 varianty podkladových profilů (plast – nenosný, hliník – nosné i nenosné profily)
  • výběr z 6 barev

  Šest přírodních barev a dvě protiskluzové broušení

  Barvu terasy můžete vybírat z 6 barevných přírodních variant. Barva prkna po montáži časem mírně zesvětlá. Změna barvy dokazuje, že prkna Twinson obsahují dřevo, které jako každý přírodní materiál pracuje. Na rozdíl od dřeva prkna Twinson nešednou. Po měsíci se jejich barva díky příměsi PVC ustálí.

  Prkna Twinson Terrace mají z každé strany jiné zbroušení. Je proto na vás, jak výrazná bude drážka na povrchu terasy. Oba typy zbroušení jsou protiskluzové. Podle vlastního vkusu si vyberete i zakončení terasy lištou, ucpávkami v barvě terasy nebo hliníkovým profilem.

  Odolné spojení borovice a PVC

  Terasová prkna Twinson jsou vyrobena ze směsi PVC a borovicových pilin. Výsledkem je kompozitní materiál ideální pro venkovní terasy, který odolává vlivům počasí. Prkna Twinson vypadají jako dřevěná a na rozdíl od dřeva však nejsou náchylná k napadení hmyzem a dřevokaznými houbami, nepraskají a je téměř nemožné je poškrábat. Za jejich odolnost ručíme zárukou 25 let.

  Venkovní terasu z prken Twinson nemusíte natírat a mořit. Nečeká vás proto práce ani výdaje spojené s údržbou terasy. S roztažností jen 2 mm/m se terasa vlivem tepla a vlhkosti nekroutí. Jednotlivá prkna jsou spojená sponkami, které pohlcují šířkovou dilataci prkna.

  Terasy Twinson Terrace2

  Výroba šetrná k přírodě

  Na výrobu terasových prken Twinson Terrace je použita borovice z lesů s certifikátem PEFC. Borovicový les je rychle obnovitelný a proto je použití tohoto dřeva šetrné k přírodě. Certifikát navíc zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a testovaná na nezávadnost stejnými testy, jaké se používají na testování dětských hraček.

  pefc

  Vybrané realizace

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)