Zdvižně posuvné dveře

  Hliníkové zdvižně posuvné dveře jsou vyrobeny z jedinečného profilového systému Ultaglide HST se specifickým kováním čímž umožní elegantně propojít váš interiér s exteriérem. Zároveň se jedná o jedinečný bezprahový systém pro terasové dveře.

  Elegance a funkčnost zdvižně posuvných dveří  Ultaglide HST příjemně překvapí nejednoho náročného uživatele. Spojení vysoce kvalitního hliníkového systému se širokou nabídkou izolačních skel umožní dosáhnout velmi dobré tepelně izolační vlastnosti.  Skla jsou se zvýšeným telepným ziskem a díky tomuto druhu izolačního trojskla do vašeho domu proudí více energie z vnějšího zdroje. Tímto ušetříte náklady na vytápění.

  Exkluzivní terasové dveře si žádají jedinečný druh povrchové úpravy. Připravili jsme pro vás speciálně strukturované odstíny RAL, které jsou vhodné pro všechny druhy hliníkových profilů.  Jednoduchý a elegantní design s širokou nabídkou barevných provedení vám dává obrovské možností, jak dotvořit vizuální stránku domu.

  Specifické kování G-U 934 pro zdvižně posuvné dveře zabezpečuje plynulý a komfortní chod dveří. I přes jeho hmotnost je ovládání tak jednoduché, že je zvládnou i malé děti. Navíc je možné zdvižné dveře doplnit o automatické otevírání.  Maximální hmotnost křídla je do 400 kg.

  ultraglide-hst

  Barevné varianty

  Možnosti otevírání

   

  Jádro titanium plus

  Pro náročné zákazníky jsme všechny šedé dekory v nabídce obohatili o inovativní jádro Titanium Plus, které ještě více umocňuje dokonalost oken a dveří s povrchovou úpravou exkluzivními dekory.

   

  Strukturované barvy RAL

  Exkluzivní terasové dveře si žádají jedinečný druh povrchové úpravy. Připravili jsme pro vás speciálně strukturované odstíny RAL, které jsou vhodné pro všechny druhy hliníkových profilů.

   

  Hliníkové opláštění ALUCLIP

  Hliníkový plášť AluClip spojuje design hliníkových terasových dveří s vynikajícími vlastnostmi plastových. Při výběru povrchové úpravy si můžete vybrat z množství barevných odstínů palety RAL.

   

  Vybrané realizace

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)