Dřevěné dveře 68

  Dřevěné vchodové dveře 68 jsou léty prověřenou klasikou, která se hodí do každého domu a zcela nezaměnitelně promění jeho vzhled. Dřevěné dveře jsou pevné a odolné vůči vlivům počasí, ale také tvoří bezpečný a reprezentativní vstup do rodinných či bytových domů.  Moderní dřevěné vchodové dveře 68  účinně brání úniku tepla z interiéru a současně poskytují výbornou ochranu před prachem, hlukem i vlhkostí.

  Vchodové dřevěné dveře 68 mají stavební hloubku 68 mm a tak korespondují se stavební hloubkou dřevěných oken Eurookna 68.

  Vchodové dřevěné dveře 68 jsou vyráběny z vícevrstvých lepených lamel a to jak v nastavovaném, tak nenastavovaném provedení. Samozřejmostí je široká škála typů dveřního kování (klika – klika, klika – koule, atd.) anebo doplňků (kukátko, poštovní vhoz, bezpečnostní pojistka, přídavný zámek, samozavírač, atd.).

  Vždy je možné volit z řady možností ozdobných kazet, prosklení, vitráží či ozdobných lepených nebo frézovaných prvků. Vzhled ozvláštní také možnost více tvarů zasklívacích lišt. Široká škála barevných odstínů dřevěných dveří s možností výběru ze vzorníku RAL.

  Dřevěné vchodové dveře osazujeme bezpečnostní zamykací vložkou FAB společně s dalšími prvky které napomáhají ke zýšení bezpečnosti. K vložce FAB dostanete identifikační kartu sloužící jako doklad při výrobě kopií klíče v servisních střediscích.

  Všechna dřevěná okna a dveře jsou vyráběna s pomocích moderních technologií v kombinaci s precizní ruční prací.  Vždy se jedná o individuální řešení na míru, které je nutné probrat s našim odborným konzultantem, který vysvětlí možnosti a vlastnosti navrženého řešení.

  drevene-dvere

  Barevné varianty

  Typy dřevěných vchodových dveří

  Konstrukční

  S ozdobnou výplní

  Panelové

  Vybrané realizace

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)