Okna Aliplast Star

  3 komory, nízkoenergetické a pasivní domy, trojsklo

  Hliníková okna Aliplast z profilového systému Star vám umožní uspokojit vaše požadavky na exkluzivní design s čistými liniemi a zároveň dosáhnout požadované tepelně izolační vlastnosti pro pasivní a nizkoenergetické stavby.

  Izolační vložka pro přerušení tepelného mostu šířky 45 mm je vyrobena z inovativních materiálů. Stejný typ izolační vložky v křídle i v rámu poskytuje stejnou tepelnou izolaci a zabraňuje tepelným ztrátám celé konstrukce.

  Design profilových systémů Star je jednoduchý, moderní a hlavně všechny profilové rady mají stejný tvar rámu a křídla. To umožňuje vzájemně je kombinovat bez toho, aby byl na první pohled viditelný nějaký rozdíl.

  Široká barevná škála vzorníku RAL a 40 dekorů laminačních fólií dává obrovské množství designových možností, ať už pro moderně nebo klasicky vypadající dům.

  Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel se postarají nejen o pohodu během chladných dní, ale i o šetření nákladů na vaše bydlení.

  okno-star

  Barevné varianty

  Tepelná izolace

  Okenní systém Starvýborně tepelně izolační vlastnosti díky přerušenému tepelnému mostu o šířce 45 mm, dvěma druhům vypěnění izolační pěnou v oblasti pod izolačním sklem a v oblasti tepelného mostu a zasklení izolačním trojsklem. Star je tou nejlepší volbou pro nízkoenergetické a pasivní, ale i pro standardní rodinné domy.

   

  Stavební rozměry

  Moderní architektura klade stále vyšší nároky na velikost prosklení. Samotná hliníková konstrukce umožňuje vyrobit i tyto typy oken. Systém je stabilní i při použití těžkého izolačního trojskla. Díky těmto řešením je možné dopřát vám tak více slunce a pohody ve vašem domě. Hliníkové okna poskytují řešení i tam, kde jiné materiály nestačí.

   

  rozmery-star

  Komfort a bezpečnost

  Komfort a spolehlivost ovládání vašeho okna zajišťuje kvalitní kování GU-Unijet CC. Lehký chod kování je zabezpečen pomocí inteligentních automatických čepů. Pro zvýšení bezpečnosti je možné použít různé typy uzavíracích protikusů a bezpečnostní hřibové čepy. Taktéž je možné okna doplnit o bezpečnostní skla.

   

  Vybrané realizace

   

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)