Terasy Twinson Massive

  Twinson Massive jsou masivní terasová prkna vyráběna ze směsi dřeva a PVC, která jsou ideální pro terasy okolo bazénů. Terasa z prken Twinson Massive vypadá jako dřevěná, ale přitom je velmi odolná. Prkna jsou robustní bez dutých vnitřních komor s nosností až 1750 kg/m2. Prkna můžete oříznout na jakýkoliv tvar a s otočnými nerezovými sponkami je snadno natočíte tak, aby kopírovala tvar bazénu.

  Montáž s použitím systému skrytých otočných montážních spon. Žádné viditelné šrouby na terase. Palubky lze pokládat i bez pravého úhlu vůči podkladové konstrukci. Nabízíme 3 typy hliníkových profilů pro podkladovou konstrukci. Kompozitní nebo hliníkový (samonosný) konstrukční systém. Možná samonosná konstrukce pro plovoucí pokládky.

  Materiál Twinson Massive je odolnější než dřevo zejména proti dřevokazným houbám, hmyzu a vlhkosti. Za odolnost terasy ručíme zárukou 25 let.

  Technické parametry

  • nosnost 1750 kg/m2
  • roztažnost 1,5 – 2 mm/m
  • výška prkna 20 mm
  • šířka spár 4,5 mm
  • desky v délkách 4, 5 a 6 m
  • rozestup podkladových hranolů 50 cm osově
  • palubky o šířce 140 mm (užitná šířka 145 mm)
  • instalace podkladových profilů ve vzdálenosti 40 cm

  Šest přírodních barev a dvě protiskluzové broušení

  Terasová prkna Twinson Massive nabízíme v 6 přírodních barvách. Barva prkna po montáži časem mírně zesvětlá. Změna barvy dokazuje, že prkna Twinson obsahují dřevo, které jako každý přírodní materiál pracuje. Na rozdíl od dřeva prkna Twinson nešednou. Po měsíci se jejich barva díky příměsi PVC ustálí.

  Prkna Twinson Massive jsou z každé strany jinak broušené. Je proto jen na vás, jestli na povrch terasy použijete hladkou stranu, nebo stranu s drážkou. Oba typy zbroušení jsou protiskluzové.

  Použití k bazénu i na nerovný podklad

  Prkna Twinson Massive jsou plné bez vnitřních komor a proto je možné je oříznout na jakýkoliv tvar. Ke konstrukci se prkna připojují nerezovými nebo PVC sponkami. Nerezové spony je možné v  podkladovém systému otočit do jakéhokoliv úhlu, nejste tedy omezení 90 stupňovým spojováním a kopírování oblého nebo atypického tvaru bazénu je snazší.

  Před položením terasy se nemusí speciálně upravovat podklad. Terasa Twinson Massive je vhodná i na nerovný povrch, který snadno vyrovnáte nastavitelnými sloupky. Konstrukce terasy může fungovat i jako samonosná.

  Odolné spojení borovice a PVC

  Masivní terasová prkna Twinson Massive jsou vyráběna ze směsi borovicových pilin a PVC. Díky tomu vypadají jako luxusní dřevěné terasy, ale nepotřebují náročnou údržbu. S terasou Twinson neutratíte ročně tisíce za nátěry a oleje.

  Jednotlivá prkna jsou spojená sponkami, které pohlcují roztažnost materiálu. Ta je navíc jen 2 mm/m a proto se prkna nekroutí a nepraskají.

  Terasy Twinson Massive2

  Výroba šetrná k přírodě

  Na výrobu terasových prken Twinson Massive je použita borovice z lesů s certifikátem PEFC. Borovicový les je rychle obnovitelný a proto je použití tohoto dřeva šetrné k přírodě. Certifikát navíc zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a testovaná na nezávadnost stejnými testy, jaké se používají na testování dětských hraček.

  pefc

  Vybrané realizace

  Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další dotazy či chcete spočítat kalkulaci?

  Zašlete nám poptávku nebo volejte zákaznickou linku +420 775 954 896.

  Zákaznická linka

  tel: +420 775 954 896
  email: info@plast-okna.cz

  Servisní linka

  tel: +420 606 057 320
  email: obchod@plast-okna.cz

  Poptávkový formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět poptávky

  Adresa místa montáže (vyžadováno)

  Vaše zpráva (obratem Vám odpovíme nebo telefonicky kontaktujeme)